Porady Ekspertów

Jestem ekspertem kredytowym od 2006 roku. Przez ten czas miałem okazję zdobywać nowe umiejętności zawodowe w wielu bankach i instytucjach finansowych. Doskonale poznałem system bankowy, wiem w jaki sposób działa i jakie luki posiada. Dzięki temu mogę działać skutecznie i precyzyjnie, co często doprowadza nawet do tego, że osoby o kiepskiej zdolności finansowej otrzymują bardzo atrakcyjne oferty kredytowe.
Jestem zwolennikiem składania wniosków do kilku banków, ponieważ w ten sposób można liczyć na otrzymanie paru pozytywnych decyzji. Istnieją oczywiście pewne sposoby na zagwarantowanie sobie tego, by tak się stało. Głównym z nich jest oszacowanie na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, czy akurat w tym banku dany klient, w konkretnej sytuacji finansowej, będzie miał szansę na pozytywną decyzję kredytową. Gdy kilka banków zgodzi się na przyznanie kredytu, to wtedy mamy bardzo dogodną sytuację. Możemy rozłożyć każdą ofertę na czynniki pierwsze, analizując każdy, nawet najdrobniejszy aspekt, by wybrać rzeczywiście najlepszą z nich.

Doświadczenie

Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Pracowałem w następujących bankach: Nordea Bank Polska S.A., Credit Care – Tax Care S.A., Idea Bank S.A., Aspiro S.A. (Grupa BRE Bank S.A.), mBanku S.A. (Grupa BRE Bank S.A.).

Atuty

  • Specjalistyczna wiedza dot. produktów kredytowych oraz leasingowych i faktoringowych
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w różnych bankach
  • Umiejętność przeprowadzania skutecznych negocjacji z instytucjami bankowymi
  • Wysoka etyka pracy
  • Rzetelność i uczciwość
  • Zamiłowanie do finansów