BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 793012206

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Radosław Wasilewski

Małgorzata, Kredyt na start
Z usług Pana Radosława korzystałam już po raz drugi. Ekspresowo załatwił wszystkie formalności. Jest zawsze dyspozycyjny, udziela bardzo szczegółowych informacji na bieżąco. Klient czuje się zaopiekowany. Pan Radosław to dokładny i zaangażowany w swoją pracę profesjonalista. Gorąco polecam usługi tego Pana każdemu, kto chce być obsłużony miło, szybko, sprawnie i fachowo. Małgorzata Rytel
Sebastian i Anna, Kredyt na mieszkanie
Pan Radosław w ekspresowym tempie pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie w dodatku na preferencyjnych warunkach. Poprowadził nas za rękę jak dzieci we mgle (bo niestety tak się czuliśmy), każdą niejasność związaną z kredytem na bieżąco wyjaśniał i był zawsze dostępny zarówno pod telefonem jak i mailowo. Zaufaliśmy Panu Radosławowi "w ciemno" na podstawie opinii na tej stronie i nie zawiedliśmy się. Bardzo miło nas zaskoczył kompetencją i zaradnością. W czystym sumieniem możemy polecić go każdemu kto potrzebuje porad związanych z kredytem.
Grzegorz, Kredyt na mieszkanie
Dzięki konsekwencji i wiedzy Pana Radosława udało mi się uzyskać kredyt mieszkaniowy. Pan Radosław jest osobą dobrze zorientowaną w tematyce finansowej. Na pierwszym spotkaniu powiedział mi na co zwrócić uwagę, żeby przygotować się do kredytu, wyliczył moją zdolność kredytową, razem przedyskutowaliśmy temat cen mieszkań. Mogę powiedzieć, że od początku dostałem bardzo dobrą obsługę. Samo złożenie wniosku to już była tylko formalność. Pan Radek zajmował się sprawą od złożenia wniosku do podpisania umowy i wypłaty kredytu. Ja cały czas miałem świadomość, że wybrałem dobry kredyt i że mogę liczyć na pomoc eksperta. Warto korzystać z usług z takich specjalistów. Dziękuję za pomoc Panie Radku.
Łukasz, Kredyt na budowę domu
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze współpracy z Panem Radkiem Wasilewskim. Szczery, profesjonalny, skuteczny - tak najkrócej można opisać Pana Radosława. Pilotował kredyt na budowę domu. Młody człowiek, a poradził sobie bez problemu. Przez cały czas informował mnie o postępach w sprawie kredytowej - informacja przychodziła szybko - ja dzięki temu miałem mniej stresu i oszczędzałem czas. Dodatkowo przekazał mi kilka rad dotyczących budowy, jak się okazało sam budował dom. Z takim ekspertem mogę współpracować. Przy kredycie na budowę sprawdził się doskonale. Gorąco polecam.